W Poszukiwaniu Siebie – nowy blog

Pewnie sobie pomyślicie: Co ona znowu wymyśliła? A ja po prostu chcę pisać o czymś więcej, nie tylko o Hiszpanii i życiu na emigracji. Szczerze mówiąc, chciałabym pisać o wszystkim, ale tak się nie da. Z resztą blog o wszystkim to tak naprawdę blog o niczym. Postanowiłam więc, że będę również pisać o poszukiwaniu siebie na przekór zwariowanemu światu, o jasnych i ciemnych stronach życia oraz o wrażliwości, której nie posiada każdy.

Na początku chciałam pisać o tym na jednym blogu, ale nie chcę łączyć tak różnych tematyk. Wiem, że bloga o Hiszpanii czytają ludzie, których głównie ciekawi życie w Hiszpanii, więc inne tematy raczej nie będą ich interesować. A ja nie chcę zawodzić moich Czytelników, tym bardziej, że przybywa Was więcej, co mnie bardzo cieszy. Założyłam więc drugiego bloga, którego tytuł brzmi: W Poszukiwaniu Siebie Na Przekór Zwariowanemu Światu. Dlaczego akurat taka nazwa? Bo w tym szalonym świecie można nie raz się pogubić, ale jestem pewna, że na jego przekór da się również odnaleźć prawdziwego siebie niczym gdzieś głęboko zakopany skarb.

Pomysł na nowego bloga zrodził się w mojej głowie nagle, więc szybko go pochwyciłam. Mogłabym zostawić moje życiowe refleksje dla siebie, ale wewnętrzny głos podpowiada mi, aby jednak podzielić się nimi ze światem. A że zawsze podążam za intuicją, dlaczego nie posłuchać jej teraz?

Jeśli ktoś jest zainteresowany, zapraszam. Na nowym blogu jak na razie widnieje tylko jeden wpis, który napisałam jakiś czas temu. Możecie przeczytać go klikając w link Szukając siebie.

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s